Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Без тебе ние немаме веке мир!Без тебе не сме нито живи! Без тебе немаме никой друг!Врати се ти!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Чат с Ели Раданова =]

Go down 
+2
arninkata
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
6 posters
АвторСъобщение
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa


Брой мнения : 973
Join date : 09.06.2009
Age : 28
Местожителство : ...В рози от мъгла...

Чат с Ели Раданова =] Empty
ПисанеЗаглавие: Чат с Ели Раданова =]   Чат с Ели Раданова =] EmptyПон Юли 13, 2009 3:00 am

За моя голяма радост, надявам се и на всички други потребители, Ели се съгласи да отговори на въпросите ни и ето я темата, в която ще може да й ги зададете. Моето предложение е да напишете въпросите си, защото не се знае дали ще сте тук, когато тя ще отговаря. Това е моето предложение, но вие си преценете. =]
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.forummotion.com
arninkata
Любимец на публиката
Любимец на публиката
arninkata


Брой мнения : 253
Join date : 06.07.2009
Местожителство : Ст. Загора >.<

Чат с Ели Раданова =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Ели Раданова =]   Чат с Ели Раданова =] EmptyПон Юли 13, 2009 3:03 am

Здрасти, Ели, как си? Радваме се, че се съгласи да пишеш във форума! ^_^ Значи искам да те питам какво мислиш за автомобилите @__@? А и може ли тук да ни информираш за предстоящи събития и коцерти? Това е от мен засега..чао! I love you
Върнете се в началото Go down
love_in_Darko
Hавлизащ в шоубизнеса
Hавлизащ в шоубизнеса
love_in_Darko


Брой мнения : 123
Join date : 04.07.2009
Age : 28
Местожителство : някъде по света с любимия

Чат с Ели Раданова =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Ели Раданова =]   Чат с Ели Раданова =] EmptyПон Юли 13, 2009 3:51 am

Зрасти Ели как си ? Искам да те попитам често ли се виждате с остоналите учасници от Music Idol 3 !!! Събирате ли се някъде,за да си кажете какво става ? И ще имаш ли концерт някъде към Дупница,аз не съм от там,но ми е най-блиску !?! Smile sunny
Върнете се в началото Go down
banal_thing
Любимец на публиката
Любимец на публиката
banal_thing


Брой мнения : 329
Join date : 19.06.2009
Age : 28
Местожителство : от гъза на географията ^^

Чат с Ели Раданова =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Ели Раданова =]   Чат с Ели Раданова =] EmptyВто Юли 14, 2009 7:36 pm

Здравей, Ели! слънце Може ли да те помоля нещо? Би ли споделила с нас снимката на личната ти карта, ако имаш такава xD.. Моля те много ми е интересно и искам да видя.. Защото всички на тия дребнички снимики за документи излизат мнго смешни..Ти като си толкова красива.. Не знам.. xd =]]] <33 Chiao !
Върнете се в началото Go down
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa


Брой мнения : 973
Join date : 09.06.2009
Age : 28
Местожителство : ...В рози от мъгла...

Чат с Ели Раданова =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Ели Раданова =]   Чат с Ели Раданова =] EmptyВто Юли 14, 2009 8:55 pm

Ели, аз първо искам да ти благодаря, че се съгласи. Въпросите ми са много, ноо..
1. С кои от участниците поддържаш контакти?
2. Кой беше най-тежкия момент от участието ти в Music Idol?
3. В какво вярваш? (нямам предвид религиозни неща, а като например любовта от пръв поглед, добротата и такива неща)
4. С какъв стил музика искаш да се занимаваш?
5. Коя според теб е песента, която те описва най-добре?
6. Би ли направила песен по текст на твой фен?
7. Има ли нещо, което ти липсва от детството?
8. С какво Music Idol промени живота ти?
9. Какво мислиш за форума? (
изчервяване )
Е, това са моите въпроси. Пожелавам ти успех в нещата, които ще направиш занапред, много много щастие и любов и се надявам скоро да чуем твоя песен. ^^
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.forummotion.com
nikitoo2404
Hавлизащ в шоубизнеса
Hавлизащ в шоубизнеса
nikitoo2404


Брой мнения : 181
Join date : 10.06.2009
Age : 27
Местожителство : София/България

Чат с Ели Раданова =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Ели Раданова =]   Чат с Ели Раданова =] EmptyПет Юли 17, 2009 11:13 pm

Здравей и от мен Ели. Моите въпроси са следните:

1. Как реши да вземеш участие в Music idol и сама ли взе решението си или някой ти подхвърли тази идея?
2. Как се почувства, когато ти съобщиха, че ще пееш на сцената на Music idol?
3. Кои моменти от участието ти, ти липсват най - много?
4. Какво е за теб музиката?
5. От кога се занимаваш с музика?
6. Какъв стил песни би искала да изпълняваш за напред?

Благодаря предварително за обърнатото внимание и съм сигурна, че ако ти се отвори възможност в чужбина за по - голяма реализация като певица ще покажеш, че българите имаме и своите богатства.
Върнете се в началото Go down
Eli_Radanova
Новичко
Новичко
Eli_Radanova


Брой мнения : 1
Join date : 19.07.2009

Чат с Ели Раданова =] Empty
ПисанеЗаглавие: -   Чат с Ели Раданова =] EmptyПон Юли 27, 2009 5:00 am

Здравейте!Извинявам се за късните отговори...сега ги почвам Laughing


Здрасти, Ели, как си? Радваме се, че се съгласи да пишеш във форума! ^_^ Значи искам да те питам какво мислиш за автомобилите @__@? А и може ли тук да ни информираш за предстоящи събития и коцерти? Това е от мен засега..чао! I love you


Здравей! Smile Добре съм,опитвам се да се справя с горещите летни дни Very Happy .Да си кажа честно,не съм много веща по отношение на автомобилите,но скоро ми предстоят шофьорски курсове и тогава,сигурно ще мога да ти отговоря по-обстойно.Иначе съм фен на малките коли.
Разбира се,може да вписвам участията,но няма да обещавам,за да не се случи така,че да забравя да пиша и после да ми е гузно Smile.
Чао





Зрасти Ели как си ? Искам да те попитам често ли се виждате с остоналите учасници от Music Idol 3 !!! Събирате ли се някъде,за да си кажете какво става ? И ще имаш ли концерт някъде към Дупница,аз не съм от там,но ми е най-блиску !?! Smile sunny



Здрасти!Виждаме се,да.За сега само по участия,но когато те поспрат,сигурно ще си залипсваме и ще се съберем (обещали сме си) Very Happy .За жалост,нищо не знам за Дупница,но ако изскочи нещо,ще пиша.




Здравей, Ели! слънце Може ли да те помоля нещо? Би ли споделила с нас снимката на личната ти карта, ако имаш такава xD.. Моля те много ми е интересно и искам да видя.. Защото всички на тия дребнички снимики за документи излизат мнго смешни..Ти като си толкова красива.. Не знам.. xd =]]] <33 Chiao !


Здравей!Имам лична карта,но съм сигурна,че ти НЕ искаш да виждаш снимката,окичена на нея.Аз лично всеки път се смея гръмогласно щом видя тази снимка..
Laughing



Ели, аз първо искам да ти благодаря, че се съгласи. Въпросите ми са много, ноо..
1. С кои от участниците поддържаш контакти?
2. Кой беше най-тежкия момент от участието ти в Music Idol?
3. В какво вярваш? (нямам предвид религиозни неща, а като например любовта от пръв поглед, добротата и такива неща)
4. С какъв стил музика искаш да се занимаваш?
5. Коя според теб е песента, която те описва най-добре?
6. Би ли направила песен по текст на твой фен?
7. Има ли нещо, което ти липсва от детството?
8. С какво Music Idol промени живота ти?
9. Какво мислиш за форума? ( изчервяване )
Е, това са моите въпроси. Пожелавам ти успех в нещата, които ще направиш занапред, много много щастие и любов и се надявам скоро да чуем твоя песен. ^^



Здравей!Няма защо да ми благодариш,правя го с удоволствие.
1.С почти всички,но хората,с които бях най-близка в шоуто,са ми най-близки и сега :Симона,Маги..с Русина се чуваме,с Тошко,Рут..най-вече с тях.
2.Доста такива моменти имаше,но най-трудните за мен,бяха тези,в които избирахме песните си (..беше голяма борба),проблемите със стилистите,ранното ставане,постоянното недоспиване и уморен вид. Very Happy Такива неща..,но повечето бяха хубави,все пак Wink.
3.Вярвам,че за музиката няма граници - има силата да събира различните,да влюбва,да пази скъпи спомени чрез текст,музика...
4.Все още не съм се ориентирала само към един стил.Най-любимите ми са : Блус,Джаз,Рок,Соул...
5.Всеки път се случва така,че излиза нова песен и аз смятам,че точно това е песента,която ме описва най-добре.
За момента това е "Ready for love" на India Arie - най-красивата балада,която съм чувала, наистина.
6.Разбира се Smile
7.Аз не се имам за много порастнала към този момент,но ми липсват игрите навън,честите екскурзии с класа,редовните репетиции по пеене,балет,пиано..Много неща ми липсват,но за жалост,се налага да пораствам вече Crying or Very sad !
8.По-позната съм от преди,имам много повече плюшени играчки Very Happy ...и абонати в skype affraid Laughing ...
9.Много се радвам,че сте направили такъв хубав форум и отделяте нужното внимание на вашия идол.Продължавайте да го подкрепяте и да работите за него,сигурна съм,че няма да ви разочарова Wink .

Благодаря ти!



Здравей и от мен Ели. Моите въпроси са следните:

1. Как реши да вземеш участие в Music idol и сама ли взе решението си или някой ти подхвърли тази идея?
2. Как се почувства, когато ти съобщиха, че ще пееш на сцената на Music idol?
3. Кои моменти от участието ти, ти липсват най - много?
4. Какво е за теб музиката?
5. От кога се занимаваш с музика?
6. Какъв стил песни би искала да изпълняваш за напред?

Благодаря предварително за обърнатото внимание и съм сигурна, че ако ти се отвори възможност в чужбина за по - голяма реализация като певица ще покажеш, че българите имаме и своите богатства.



Здравей!
1.По принцип всички приятели и близки настояваха да взема участие в кастингите,но аз се колебаех много,докато не дойде момента,в който имах възможност в пиано бара,където пеех,да съм на една сцена със Звезди (АХАТ).Той твърдо настояваше да участвам.Реших,че щом певец от неговия ранг смята,че имам шанс,ще пробвам...и не съжалявам. Smile
2.Спомням си,че часът,в който научих беше около 4.30 сутринта..След като бях обиколила всички празни столчета,за чакащите и опитвах да поспя,докато ми дойде редът - направо нямах сили да се зарадвам.И ми личи на видеото.Сега като го гледам - все едно са ме държали боса и гладна 3 дена,така изглеждам Very Happy ..После,когато имах време да осмисля всичко,си дадох сметка,че съм голяма късметлийка,да съм сред 20те най-добри млади таланти на България и Македония.. I love you
3.Всичко ми липсва.Колкото повече време минава,толкова по-ясно си спомням някои детайли от участието и престоя ми там.Липсва ми ранното ставане,това да видя,че в ресторанта на закуска няма никой освен Бай Марин,който ме подканва да седна при него.Липсва ми постоянното звънене на хората от екипа,които се опитваха да контролират най-неконтролируемите същества на тази планета - айдълчетата lol! .Липсват ми часовете,прекарани в студиото на Дони.И кетъринга там ми липсва pig .Концертите,хотела,екипа,залата,персонала на хотела...всички ми липсват,много!
4.Музиката е неизменна част от моя ден...Копнея да чуя някой нов изпълнител,нова песен.Когато имам свободно време,вися нон-стоп в youtube и гледам всякакви концертни изпълнения,клипове.Обичам с часове да си общувам с музиканти,певци.. - просто винаги имаме какво да си кажем.Най-общо казано,не си представям живота си без музика...
5.Първите си стъпки като певица Laughing ,направих в училищната група,но там бях сигурно последният човек,на когото се даваше по-сериозна изява.Посещавах уроци по пиано,по солфеж..По-късно,когато приключих с детските песнички,се записах на уроци при вокален педагог.Последваха много концерти,конкурси,всякакви участия и в България,и в чужбина...И така до Мusic Idol Smile.
6.Отговорих по-горе на този въпрос.




Благодаря ви за въпросите!Беше ми много приятно да отговорям на тях!Пожелавам ви хубаво лято,много ваканции по света и у нас... Very Happy ,а след това,успешна учебна година,на тези,които имат да търпят още мъчение в училище (като мен).
Целувки,
Ели
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат с Ели Раданова =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Ели Раданова =]   Чат с Ели Раданова =] Empty

Върнете се в началото Go down
 
Чат с Ели Раданова =]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Интервюта с Ели Раданова

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Гости на форума =] :: Чат с гостите =]-
Идете на: