Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Без тебе ние немаме веке мир!Без тебе не сме нито живи! Без тебе немаме никой друг!Врати се ти!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Имаме си нови емотиконки!

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
banal_thing
Любимец на публиката
Любимец на публиката
banal_thing


Брой мнения : 329
Join date : 19.06.2009
Age : 28
Местожителство : от гъза на географията ^^

Имаме си нови емотиконки! Empty
ПисанеЗаглавие: Имаме си нови емотиконки!   Имаме си нови емотиконки! EmptyСря Юли 01, 2009 10:57 pm

Здравейте, на всички потребители! Главната ни администраторка Нели (ThE_dEvIl_wEaRs_pRaDa) Се потруди, за да ни осигури по-широк достъп до емотиконките, за да можем да си изразим настроението по-конкретно и да не се ограничаваме с наличните (досега) изразяващи настроения емотиконки. Новите ни човечета (xD) можете да откриете на категорията над сегашните ви емотиконки - "Smiles 2" и "Smiles 3". Те са от скайп, съответно са ни доста познати. А във втората категория са оригиналността на адмиистраторката ни. А сега едно ГОЛЯМО "Благодаря" на Нели за нейния труд! Very Happy

тосп удовлетворение самодоволство кимане стряскане катеричка кроше емо ругаене купон край басейна буболечка бандит препиване тойво рок звезда хладнокръвие
учудване намигване ридание потене безмълвие целувка изплезване изчервяване изненада заспиване затъпяване влюбване злорадство говорене прозяване повръщане уфф! вбесяване не бях аз купон жалост пристрастяване гроб съм здрасти ало дявол ангел завист внимание гушкане хихикане ръкопляскане мислене поклон да не ръкостискане скайп сърце разбито сърце поща дъжд слънце време музика филм мобилен телефон кафе пица Sad$): бабанка торта бира реки от сълзи рок и само рок изплезванее подозрение май полудяваш ;d заспиваш или се прес тече, всичко тече ;d май обичш да се плез я, виж какво мога! оу, не! гадост! напитка танц нинджа тва е готино, човече давай, можеш!
Върнете се в началото Go down
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa


Брой мнения : 973
Join date : 09.06.2009
Age : 28
Местожителство : ...В рози от мъгла...

Имаме си нови емотиконки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме си нови емотиконки!   Имаме си нови емотиконки! EmptyЧет Юли 02, 2009 12:26 am

Ами да, имаме нови емотикони. Razz Аз лично искам да благодаря на Таис, която ми помогна и на всички активни потребители за това, че пишат мнения. Искам да благодаря и на Ин, Алекс, Ади,Ники и Аля, които в началото ми помогнаха толкова много, че не мога да си представя този форум без тяхното съдействие, а също вярвам, че и най-новия ни модератор-Таис-ще се справи отлично със задълженията си. Е, още веднъж благодаря на всички ви и слагам край на това мнение, за да не ви отегчавам с благодарностите си.


Последната промяна е направена от ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa на Чет Юли 16, 2009 8:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.forummotion.com
garden.of.growing.hearts
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
garden.of.growing.hearts


Брой мнения : 22
Join date : 16.07.2009
Age : 30
Местожителство : dobri4

Имаме си нови емотиконки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме си нови емотиконки!   Имаме си нови емотиконки! EmptyЧет Юли 16, 2009 8:10 pm

охоо ма те са от скаип ! е сега вече ни улесни Very Happy Very Happy
мерси много на......Нели! нали така?? влюбване гушкане слънце
Върнете се в началото Go down
сладуранка:Р
are you popular or..you can do it better?
are you popular or..you can do it better?
сладуранка:Р


Брой мнения : 59
Join date : 11.06.2009
Age : 27
Местожителство : ღ On the top of the world ღ

Имаме си нови емотиконки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме си нови емотиконки!   Имаме си нови емотиконки! EmptyСъб Юли 25, 2009 7:25 pm

Thanks you Heлс! тва е готино, човече какво повече? ;d
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имаме си нови емотиконки! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имаме си нови емотиконки!   Имаме си нови емотиконки! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имаме си нови емотиконки!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: ...с утрото идва денят, музиката, животът и... :: За форума-
Идете на: