Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Без тебе ние немаме веке мир!Без тебе не сме нито живи! Без тебе немаме никой друг!Врати се ти!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво сънувахте?

Go down 
+3
love_in_Darko
Zoey Redbird
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
7 posters
АвторСъобщение
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa


Брой мнения : 973
Join date : 09.06.2009
Age : 28
Местожителство : ...В рози от мъгла...

Какво сънувахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво сънувахте?   Какво сънувахте? EmptyСъб Юли 04, 2009 3:34 am

Е, тук можете да споделите сънищата си. Дерзайте. Razz
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.forummotion.com
Zoey Redbird
Go with the wind
Go with the wind
Zoey Redbird


Брой мнения : 361
Join date : 10.06.2009
Age : 28
Местожителство : София

Какво сънувахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувахте?   Какво сънувахте? EmptyСъб Юли 04, 2009 3:39 am

Значи .. Снощи сънувах (както и споделих в чат стаята) че се качвам в самолет за първи път. И съм с наще и вуйчно ми,вуйна ми и братовчед ми.. и други хора. Обаче имаше нещо като почивка.. и всички слязоха останахме само аз,наще,ии вуйчо,вуйна,братовчед ми. И се осъзнавам ,че това не е нормално и започвам да се сещам,че тука не е нещо както трябва. Започвам да плача ,обаче се едно изкуствено. И искам с глас,обаче не става и не става. Ох,просто беше ад. И не помня какво стана,добре че алармата звънна. xD
Върнете се в началото Go down
love_in_Darko
Hавлизащ в шоубизнеса
Hавлизащ в шоубизнеса
love_in_Darko


Брой мнения : 123
Join date : 04.07.2009
Age : 28
Местожителство : някъде по света с любимия

Какво сънувахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувахте?   Какво сънувахте? EmptyСъб Юли 04, 2009 8:51 pm

И аз ще ви кажа какво сънувам може да ви се стори малко тъпо,пък и малко ме е срам,но ще ви кажа значи мисля,че от месец вече ВСЯКА вечер като си легна и си мисля за Дарко (незнам защо така) и когато заспя го сънувам защо така незнам !!!! мислене Ако може ми кажете защо така !?!?! мислене
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
Hавлизащ в шоубизнеса
Hавлизащ в шоубизнеса
otka4eni4koto


Брой мнения : 134
Join date : 30.06.2009
Age : 33

Какво сънувахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувахте?   Какво сънувахте? EmptyСъб Юли 04, 2009 9:35 pm

Амиии защото Дарко не ти харесва само като певец..нали разбираш...Спокс, не е задължително да си хлътнала по него, но времето ще покаже....

По темата: не си помня сънищата, но почти всяка сутрин се събуждам като пребита...това не е на добре Laughing
Върнете се в началото Go down
arninkata
Любимец на публиката
Любимец на публиката
arninkata


Брой мнения : 253
Join date : 06.07.2009
Местожителство : Ст. Загора >.<

Какво сънувахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувахте?   Какво сънувахте? EmptyЧет Юли 09, 2009 3:23 am

love_in_Darko написа:
И аз ще ви кажа какво сънувам може да ви се стори малко тъпо,пък и малко ме е срам,но ще ви кажа значи мисля,че от месец вече ВСЯКА вечер като си легна и си мисля за Дарко (незнам защо така) и когато заспя го сънувам защо така незнам !!!! мислене Ако може ми кажете защо така !?!?! мислене

Хах и аз съм така понякога. Ами виж, сънуваш го защото това те вълнува в момента. Когато сънуваш мозъкът премисля станалото през деня...А през деня ти гледаш картинки, слушаш песни и още много неща свързани с нашия човек. Ясно?

А иначе аз утре ще ви кажа какво съм сънувала Laughing
Върнете се в началото Go down
Zoey Redbird
Go with the wind
Go with the wind
Zoey Redbird


Брой мнения : 361
Join date : 10.06.2009
Age : 28
Местожителство : София

Какво сънувахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувахте?   Какво сънувахте? EmptyСъб Юли 25, 2009 6:37 pm

Ох,ами аз това дето го сънувах съм 100% сигурна,че е подтикнато от едно момиче в алианса. Тя ми разправяше едни неща за цигари .. явно че съм се впечатлила.
Значи с мама заспиваме на няк`ва пейка в няк`ъв парк (?!) уж като бездомни,обаче същевременно съм наясно ,че можем да си отидем у нас да спим ,ама.. на пейката. xD На сутринта аз съм като уплашена като.. и аз не знам точно ,нервна.. и изваждам цигара и цапочвам да пуша ,се едно съм опитна. : D А мама още спи на пейката. : D : D В другата ръка държа праскова и като си изпуших опитно цигарата я хвърлих в кошчето и започнах да дояждам прасковата,да не личи ,че съм пушила. : D После отиваме в някъв апартамент ,ама нов купен.. непознат. Тате го няма,само двете сме. И там къпя се.. обикновени работи. Помня ,че се огледах в огледалото. : D
И не знам,съня беше странен и страшен. O.O Very Happy
Върнете се в началото Go down
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa


Брой мнения : 973
Join date : 09.06.2009
Age : 28
Местожителство : ...В рози от мъгла...

Какво сънувахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувахте?   Какво сънувахте? EmptyПон Юли 27, 2009 12:29 am

Беше ужасен сън! Приличаше на някоя книга, хаха. И Ади участваше. Laughing Дават ни някаква книга с древни тайни, и това се случва в училище представете си. Laughing Ние с Ади отиваме в Египет, влизаме в някаква пирамида на древен фараон и вратата се затваря след нас. Край, събудих се след това! Laughing
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.forummotion.com
сладуранка:Р
are you popular or..you can do it better?
are you popular or..you can do it better?
сладуранка:Р


Брой мнения : 59
Join date : 11.06.2009
Age : 27
Местожителство : ღ On the top of the world ღ

Какво сънувахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувахте?   Какво сънувахте? EmptyПет Авг 07, 2009 7:33 pm

Пък аз отдавна гледах един филм (сигурно го знаете) Предизвестена смърт, ама много отдавна и след няколко месеца Предизвестена смърт 2, чак сега сънувах кошмар и хем кошмар, хем си е за смях... (втория, не първия)
Ето го първия:
Сънувам как гледам касетата, ама на седмия ден в точния час и минути не умирам Shocked Shocked Минават дни и си мисля че съм отървала кожата.....Гледам друг филм с приятели Very Happy Цар Лъв 3 Very Happy и по едно време приятелите ми сякаш се превръщат в много Самари и започват да ме колят и т.н., ама в момента в който се превръщат в Самари, аз сякаш излизам от тялото си Shocked Shocked сякаш се отделям от него като....като дух....и гледам как ме убиват.Мисля си "отървах кожата, никаква болка не усещам Exclamation Wink " тогава една от Самарите ме поглежда право в очите, сякаш ме вижда, а нали като дух съм невидима ли, знам ли....и със голяма скорост идва право към мен и ме поглъща и аз се събуждам.Пак си легнах и като заспах сънувах втори сън:
(Тоя вече е смешен) Нали знаете как на детските филмчета като се бият човечета или животинки, като едно се замая очите им стават или на "Х" хиксчета или завъртяни като водовъртежчета, еми това се включва в съня ми....седя си на стола и нещо зяпам навън, през прозореца и по едно време от прозореца се надига Самара с такив завъртяни оченца и ми се изплезва!Това е. Laughing Very Happy Laughing
Shocked Very Happy Shocked


Последната промяна е направена от сладуранка:Р на Пет Сеп 25, 2009 6:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
banal_thing
Любимец на публиката
Любимец на публиката
banal_thing


Брой мнения : 329
Join date : 19.06.2009
Age : 27
Местожителство : от гъза на географията ^^

Какво сънувахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувахте?   Какво сънувахте? EmptyСъб Авг 08, 2009 10:52 pm

сънувах мама.. Говореше ми, че трябвало да си прибера стаята Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво сънувахте? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво сънувахте?   Какво сънувахте? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво сънувахте?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво прави следващия в момента?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Time for fun...или иначе казано-Свободна зона.. (; :: Общ форум-
Идете на: