Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Без тебе ние немаме веке мир!Без тебе не сме нито живи! Без тебе немаме никой друг!Врати се ти!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кой е любимият ви спорт, спортист или спортистка

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa


Брой мнения : 973
Join date : 09.06.2009
Age : 28
Местожителство : ...В рози от мъгла...

Кой е любимият ви спорт, спортист или спортистка Empty
ПисанеЗаглавие: Кой е любимият ви спорт, спортист или спортистка   Кой е любимият ви спорт, спортист или спортистка EmptyПет Юни 12, 2009 7:06 pm

Любимият ми спорт е волейболът, въпреки че не съм от най-добрите волейболистки xD. Любим спротист ми е Пламен Костантинов. Той направи толкова много за българският волейбол, въпреки че и прежвия много лоши неща, като скандалът на Олимпийските игри в Пекин миналата година.
Е, кой са вашите любими спотисти/ки и спорт?


Последната промяна е направена от ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa на Чет Юли 09, 2009 6:44 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.forummotion.com
arninkata
Любимец на публиката
Любимец на публиката
arninkata


Брой мнения : 253
Join date : 06.07.2009
Местожителство : Ст. Загора >.<

Кой е любимият ви спорт, спортист или спортистка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ви спорт, спортист или спортистка   Кой е любимият ви спорт, спортист или спортистка EmptyЧет Юли 09, 2009 3:10 pm

И на мен ми е волейбола! Спортисти нямам любими, но предполагам, че ще съм добра... Стига да имаше някъде да се тренира. Представете си, в Стара Загора няма, а в Казанлък има! Shocked А иначе сега искам да тренирам лека атлетика. В даскало скачам 2 метра от място Laughing
Върнете се в началото Go down
 
Кой е любимият ви спорт, спортист или спортистка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Time for fun...или иначе казано-Свободна зона.. (; :: Общ форум-
Идете на: