Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Без тебе ние немаме веке мир!Без тебе не сме нито живи! Без тебе немаме никой друг!Врати се ти!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дарко Илиевски-биография

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa


Брой мнения : 973
Join date : 09.06.2009
Age : 28
Местожителство : ...В рози от мъгла...

Дарко Илиевски-биография Empty
ПисанеЗаглавие: Дарко Илиевски-биография   Дарко Илиевски-биография EmptyСря Юни 10, 2009 6:45 pm

Дарко Илиевски-биография Darko_music_idol_3

Дарко Илиевски е роден на 18 април 1988 година в Скопие, Македония. Зодия овен е. Израства в семейство, в което почти няма музиканти, изключение прави баща му, които е бил вокалист на рок група. Дарко описва себе си като хумористичен, луд и добър приятел. Има богата меломанска култура, но споделя, че оценява повече аранжиментите и орнаментиката на пеене, отколкото самите артисти. Харесва Deep Purple, Whitesnake, Тоше Проески. Казва, че разпуска най-добре, когато е сам или спи, но за съжаление и двете неща му се случват много рядко. Студент е втора година специалност "Журналистика". Не изключва опцията някой ден да стане медиен човек, но засега музиката взема превес в интересите му. "Добър оратор съм и обичам да говоря. Харесва ми този бранш, но засега уча само защото имам нужда от дипломата." Като малък започва да свири на ударни инструменти. От тарамбуката се прехвърля на китарата, а накрая намира истинското си призвание-пеенето.
Преди участието си в Music Idol 3, има една записана песен-Samo moja. За участието в Music Idol 3 казва, че е станал най-близък с другите двама македонци-Боян и Александър, но за цялото това време, което е прекарвал с участниците, е станал близък с всички.
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.forummotion.com
banal_thing
Любимец на публиката
Любимец на публиката
banal_thing


Брой мнения : 329
Join date : 19.06.2009
Age : 28
Местожителство : от гъза на географията ^^

Дарко Илиевски-биография Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски-биография   Дарко Илиевски-биография EmptyПет Юни 19, 2009 6:06 pm

Ааа, роден е на 18ти април.. Нели, Овенче е нашия красавец ^^ Razz
btw.. Благодарим за информацията ! sunny
Върнете се в началото Go down
arninkata
Любимец на публиката
Любимец на публиката
arninkata


Брой мнения : 253
Join date : 06.07.2009
Местожителство : Ст. Загора >.<

Дарко Илиевски-биография Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски-биография   Дарко Илиевски-биография EmptyВто Юли 07, 2009 12:03 am

Само да уточня, че Samo moja е на Best band - македонска група, в която участва или е участвал и той. Това ми го каза една македонка. Също така каза, че е чула песента и по радиото. Сега имало нов човек на мястото на Дарко, който е препял песничката. Поне аз разбрах така? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
Hавлизащ в шоубизнеса
Hавлизащ в шоубизнеса
otka4eni4koto


Брой мнения : 134
Join date : 30.06.2009
Age : 33

Дарко Илиевски-биография Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски-биография   Дарко Илиевски-биография EmptyПет Юли 31, 2009 4:23 am

arninkata написа:
Само да уточня, че Samo moja е на Best band - македонска група, в която участва или е участвал и той. Това ми го каза една македонка. Също така каза, че е чула песента и по радиото. Сега имало нов човек на мястото на Дарко, който е препял песничката. Поне аз разбрах така? Rolling Eyes
аз що четох друго в един сайт на едно македонско радио? тук
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дарко Илиевски-биография Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дарко Илиевски-биография   Дарко Илиевски-биография Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дарко Илиевски-биография
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дарко Илиевски-Лаги
» Текстове на песните на Дарко
» Превод на песните на Дарко
» Клипове на песните на Дарко.
» Текстове на песни, изпяти от Дарко

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: My star is Darko, so I want to know all about him.. :: Биография-
Идете на: