Дарко Илиевски

Без тебе ние немаме веке мир!Без тебе не сме нито живи! Без тебе немаме никой друг!Врати се ти!

ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Представете се

Go down 
АвторСъобщение
Zoey Redbird
Go with the wind
Go with the wind

Брой мнения : 361
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Представете се   Сря Юни 10, 2009 10:06 pm

Тук е мястото да се представите. Не е нужно да навлизате в подробности,но споделете нещо характерно за вас,нещо ,което обичате да правите,освен обичайното име,години,местоживеене. Smile

ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}

Брой мнения : 973
Местожителство : ...В рози от мъгла...

ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Сря Юни 10, 2009 10:21 pm

Йей, аз съм първа! Razz Казвам се Анелия, а приятелите ми ме наричат Ани, Нели, Нелс, Ан и производни на Анелия. На 13 години съм, от София, зодия овен I love you . Настроението ми се мени сравнително бързо и когато се разсърдя на 2 минута вече нищо ми няма, ако не е нещо сериозно, разбира се. Не мога без музика, приятелите, семейството ми и това да пиша. Като цяло съм малко странен човек, така да кажем, ако съм уплашила някой с описанието си искрено се извинявам. Laughing
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://darko-ilievski.forummotion.com
сладуранка:Р
are you popular or..you can do it better?
are you popular or..you can do it better?

Брой мнения : 59
Местожителство : ღ On the top of the world ღ

ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Чет Юни 11, 2009 10:12 pm

Казвам се Венцеслава, но приятелите ми ме наричат Венци. На 13 съм и съм от село София Smile. Зодия близнаци и честно казано също се меня мнението доста често. Казват, че имам чувство за хумор, и аз така мисля де tongue. Обожавам да слушам музика и ако не си получа дневната доза...става лошо xD. Не мога без семейството, приятелите и котето ми cat Smile

Обичам да чета книги със страшни историйки affraid но и такива със смешни историйки Razz Същото се отнася и за филмите...

Последната промяна е направена от сладуранка:Р на Съб Юни 26, 2010 3:29 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Вижте профила на потребителя
Zoey Redbird
Go with the wind
Go with the wind

Брой мнения : 361
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Чет Юни 11, 2009 10:44 pm

Ъм,и аз ще драсна два реда. Embarassed
Казвам се .. абе на кратко Ади. Very Happy На 13 от София. Зодия овен хехе. bounce По принцип обичам обичайните неща-да вися пред компа. Но напоследък гледам да се разнообразявам. Все пак,омръзва. affraid Слушам всякаква музика- от-до. sunny Харесвам всякакви филм,стига да не са прекалено страшни. Razz Също и чета всякакви книги,разбира се,с изключение на фантастиките. Просто.. не ме кефят. Ам,общо взето.. това е. Smile

nikitoo2404
Hавлизащ в шоубизнеса
Hавлизащ в шоубизнеса

Брой мнения : 181
Местожителство : София/България

ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Пон Юни 15, 2009 2:26 am

Казвам се Никол, на 13 от София. Често си меня настроението. Признавам, че не съм перфектна, защото такъв човек не съществува и имам своите недостатъци. Не искам да се хваля или да ставам противна, но това, което ми харесва в мен е чуството ми за хумор и способността да разбирам хората. Не мисля, че любовта ще сближи повече хората, защото когато си наранен гледаш на нещата по един начин, а когато изпитваш от хубавата страна на любовта хвърляш друг поглед на нещата. Общо взето гледам да съм по-позитивен човек, но и аз като хората увесвам нос и падам духом.
arninkata
Любимец на публиката
Любимец на публиката

Брой мнения : 253
Местожителство : Ст. Загора >.<

ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   Вто Юли 07, 2009 5:33 pm

Аз съм Кристина, но мразя да ме наричат така! Предпочитам галени вариации на името. Surprised Септември ще навърша 13, зодия Дева съм. Когато се вълнувам обичам да бягам из коридора. Обикновено се сърдя за глупости и съвсем за малко, но обичам да се правя на сърдита и тъжна, за да ми обръщат внимание Laughing А и да знаете - не съм емо, фешънка и т.н. Аз съм си просто аз и за това се харесвам такава, каквато съм geek
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Представете се   

Представете се
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Time for fun...или иначе казано-Свободна зона.. (; :: Лични теми-
Идете на: