Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Без тебе ние немаме веке мир!Без тебе не сме нито живи! Без тебе немаме никой друг!Врати се ти!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Книгата ,която прочетох последно.

Go down 
+2
nikitoo2404
Zoey Redbird
6 posters
АвторСъобщение
Zoey Redbird
Go with the wind
Go with the wind
Zoey Redbird


Брой мнения : 361
Join date : 10.06.2009
Age : 28
Местожителство : София

Книгата ,която прочетох последно. Empty
ПисанеЗаглавие: Книгата ,която прочетох последно.   Книгата ,която прочетох последно. EmptyСря Юни 10, 2009 9:59 pm

След като тук е мястото,в което обсъждате нещата свързани с вас,е ,кажете ни ,коя е книгата която прочетохте последно? Хареса ли ви? Каква е историята й?
Върнете се в началото Go down
nikitoo2404
Hавлизащ в шоубизнеса
Hавлизащ в шоубизнеса
nikitoo2404


Брой мнения : 181
Join date : 10.06.2009
Age : 27
Местожителство : София/България

Книгата ,която прочетох последно. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата ,която прочетох последно.   Книгата ,която прочетох последно. EmptyПон Юни 15, 2009 2:37 am

За последно прочетох Немили-недраги от Иван Вазов, хареса ми книгата. Предполагам знаете за какво става въпрос. Хареса ми това, че повреме на тежки времена хората не са губели надежда и хъс, а както и това, че се борят до последно.


Последната промяна е направена от nikitoo2404 на Чет Юни 18, 2009 9:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Just Alia...;)
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Just Alia...;)


Брой мнения : 35
Join date : 16.06.2009
Age : 28

Книгата ,която прочетох последно. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата ,която прочетох последно.   Книгата ,която прочетох последно. EmptyВто Юни 16, 2009 4:57 pm

nikitoo2404 написа:
За последно прочетох Не мили, не драги от Иван Вазов, хареса ми книгата. Предполагам знаете за какво става въпрос. Хареса ми това, че повреме на тежки времена хората не са губели надежда и хъс, а както и това, че се борят до последно.
Correction! Exclamation "Немили-недраги", а не "Не мили, не драги" Wink
Върнете се в началото Go down
banal_thing
Любимец на публиката
Любимец на публиката
banal_thing


Брой мнения : 329
Join date : 19.06.2009
Age : 27
Местожителство : от гъза на географията ^^

Книгата ,която прочетох последно. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата ,която прочетох последно.   Книгата ,която прочетох последно. EmptyНед Юни 28, 2009 2:55 am

Ох, честно да ви кажа, хииич не ме интеересува българската литература, войните, надеждата и подобни..не се обиждайте..да тежки са били времената, ама.. оф, няма значение
Таа аз прочетох Черна Книга на Орхан Памук. Книгата е велика и напълно си е заслужила Нобеловата награда cat
Върнете се в началото Go down
otka4eni4koto
Hавлизащ в шоубизнеса
Hавлизащ в шоубизнеса
otka4eni4koto


Брой мнения : 134
Join date : 30.06.2009
Age : 33

Книгата ,която прочетох последно. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата ,която прочетох последно.   Книгата ,която прочетох последно. EmptyВто Юни 30, 2009 11:15 pm

"Любов без край" на Аарон Флетчър. Адска книга! Разказва се за истинската любов, онази романтичната, която те кара да нарушиш принципите си, за любовта между мъж и жена, за любовта между майка и син, между баща и дете, за приятелството, за надеждата и мечтите. Действието се развива по времето на Индустриалната революция(19ти век) в Австралия(някои неща в Сидни, а други в далечната пустуш). За мен тази книга е леко четиво в сравнение с други, но в никакъв случай не е сладникава.
Върнете се в началото Go down
Just Alia...;)
Изгряваща звезда
Изгряваща звезда
Just Alia...;)


Брой мнения : 35
Join date : 16.06.2009
Age : 28

Книгата ,която прочетох последно. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата ,която прочетох последно.   Книгата ,която прочетох последно. EmptyЧет Юли 09, 2009 7:57 pm

"Брулени хълмове" от Емили Бронте. Страхотна книга, само това мога да кажа. Класика Exclamation
Върнете се в началото Go down
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa


Брой мнения : 973
Join date : 09.06.2009
Age : 28
Местожителство : ...В рози от мъгла...

Книгата ,която прочетох последно. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата ,която прочетох последно.   Книгата ,която прочетох последно. EmptyПон Юли 27, 2009 12:23 am

Затъмнение, на английски. Не знам защо, но сякаш магията от преди се загуби. Вече не ми е толкова приятно да ги чета, сякаш покрай цялата тази шумотевица около книгите и филмите, магиято си отиде. Сега ще започвам "Отнесени от вихъра". слънце


Последната промяна е направена от ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa на Нед Фев 28, 2010 3:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.forummotion.com
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa


Брой мнения : 973
Join date : 09.06.2009
Age : 28
Местожителство : ...В рози от мъгла...

Книгата ,която прочетох последно. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата ,която прочетох последно.   Книгата ,която прочетох последно. EmptyНед Фев 14, 2010 11:22 pm

Отнесени от вихъра-Книга с главно "К"! Самата Скарлет е един толкова динамичен герой, за който няма как да не ти е хубаво да четеш. А Ред е простоо <333 Да, невероятен пич. Цялото му това държание със Скарлет и цялата тази любов, която изпитваше към нея. Малко ме разочарова края, но пък беше толкова обаятел, колкото е и книгата. Препоръчвам на всички тази книга!
Шоколад-О, толкова е запленяваща книгата. Самите страници сякаш са наситени с магията. Виан и малката Нану /Анук/ са от този тип герои, които те запленяват с историята си, а те карат и да съпреживееш всеки момент от живота им с тях.
Бонбонени обувки-Продължението на "Шоколад" е даже по-добро от първата част. Зози, макар и лошата героиня, направи цялата книга още по-забавна и лека за четене. Любовта на Рижия и Виан е омайваща. Просто цялата книга си струва отделеното време!
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.forummotion.com
banal_thing
Любимец на публиката
Любимец на публиката
banal_thing


Брой мнения : 329
Join date : 19.06.2009
Age : 27
Местожителство : от гъза на географията ^^

Книгата ,която прочетох последно. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата ,която прочетох последно.   Книгата ,която прочетох последно. EmptyВто Май 25, 2010 6:35 pm

Окото но Света- Страховит, мащабен и невероятно вълнуващ. Във всяка страница се чувствах все по-свързана с книгата. Героите са сякаш превъплащение на хората около мен. А най-важното е да намериш нещо от себе си в героя и мисля, че аз успях.
Великият лов-Продължение на първата книга, втора от поредицата "Колелото на Времето". Робърт Джордан (лека му пръст) ни напусна, оставяйки тези 11 невероятни творби, които вмъкват цвят в иначе моотонното ни сиво ежедневие, за което му благодарим от сърце и му желаем най-доброто в Другия Свят. поклон
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книгата ,която прочетох последно. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книгата ,която прочетох последно.   Книгата ,която прочетох последно. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Книгата ,която прочетох последно.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Всичко за музика, кино и телевизия :: Всичко за музика, телевизия, кино и книги-
Идете на: