Дарко Илиевски

Без тебе ние немаме веке мир!Без тебе не сме нито живи! Без тебе немаме никой друг!Врати се ти!

ИндексИндекс  КалендарКалендар  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

Кога харесахте Дарко за първи път?

Go down 
АвторСъобщение
Zoey Redbird
Go with the wind
Go with the wind

Брой мнения : 361
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Кога харесахте Дарко за първи път?   Сря Юни 10, 2009 9:33 pm

Разкажете ни кога харесахте любимеца си за първи път? Направи ли ви впечатление отначалото? Имахте ли антипатии към него? Какво мислите за него сега?
Споделете. Smile

ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}

Брой мнения : 973
Местожителство : ...В рози от мъгла...

ПисанеЗаглавие: Re: Кога харесахте Дарко за първи път?   Чет Юни 11, 2009 10:55 pm

Аз лично го харесах още на кастингите. Тогава като влезе при журито и ми хвана окото веднага, а Дони като му каза: "Много съжалявам, че не съм чул такъв български глас.", вече ми стана любимец. След това изпя песен на Тоше Проески, с което ме грабна още повече. Държанието му на сцената, държанието му с феновете-всичко е прекрасно. Не е надут и не би отказал нито снимка, нито автограф. Просто той запази земното си държание от началото до сега. Това, че си даде скайпа във форума на Music Idol и направи тема, в която всеки негов фен да може да го попита каквото го интересува, беше прекрасно. Той наистина е една истинска звезда, но не от тези, които се страхуват да не ги снимат без грим или феновете да ги разпознаят, той остана такъв, какъвто беше и това е най-хубавото, защото все по-малко хора запазват същността си и човещината през времето, в което се изкачват на върха.

beb04e-
Новичко
Новичко

Брой мнения : 1
Местожителство : лунатъЪ..

ПисанеЗаглавие: Re: Кога харесахте Дарко за първи път?   Вто Юни 23, 2009 7:46 pm

т0й 0ще 0т начал0 ми хареса щ0т е мн0г0 сладък и има глаС... Embarassed lol!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
banal_thing
Любимец на публиката
Любимец на публиката

Брой мнения : 329
Местожителство : от гъза на географията ^^

ПисанеЗаглавие: Re: Кога харесахте Дарко за първи път?   Чет Юни 25, 2009 7:57 pm

Ооо, Даркоо.. Отначало на кастингите не го видях, защото не успях да гледам. Обаче на сцената е Наистина невероятен!

Sometimes words lose their meanings just because we don't know how to use them..
otka4eni4koto
Hавлизащ в шоубизнеса
Hавлизащ в шоубизнеса

Брой мнения : 134

ПисанеЗаглавие: Re: Кога харесахте Дарко за първи път?   Вто Юни 30, 2009 10:56 pm

Аз в началото си харесах и 4мата македонци, които допуснаха на малките концерти. Дарко ме грабва тотално с "Боже чувай я од зло". Смешното е, че когато го изгониха го харесах най-много...Нене, нямам предвид, че съм се кефила докато го гонят, но просто тогава издивях от яд ииии започнах да се ровя за него вече не като за участник от МА, а като отделна звезда и т.н.
dare_fenka
are you popular or..you can do it better?
are you popular or..you can do it better?

Брой мнения : 84

ПисанеЗаглавие: Re: Кога харесахте Дарко за първи път?   Сря Юли 01, 2009 8:33 pm

И на мен Дарко ми хареса от самото начало Smile И е много сладък Smile cheers
love_in_Darko
Hавлизащ в шоубизнеса
Hавлизащ в шоубизнеса

Брой мнения : 123
Местожителство : някъде по света с любимия

ПисанеЗаглавие: Re: Кога харесахте Дарко за първи път?   Съб Юли 04, 2009 3:38 am

Аз доста късно си харесъх Дарко за което МНОГО СЪЖАЛЯВАМ,но аз точно почнах да то харесвам и той си отиде Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
arninkata
Любимец на публиката
Любимец на публиката

Брой мнения : 253
Местожителство : Ст. Загора >.<

ПисанеЗаглавие: Re: Кога харесахте Дарко за първи път?   Вто Юли 07, 2009 12:11 am

На кастингите не ми направи впечатление. Тогава той беше просто един от хилядите участници, които се бяха явили. На малките концерти започна да ме кефи като глас и визия. А когато беше на елиминации нямах представа, че ще отпадне. След като това се случи, както каза otka4eni4koto "започнах да се ровя за него вече не като за участник от МА, а като отделна звезда и т.н." Wink
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Кога харесахте Дарко за първи път?   

Кога харесахте Дарко за първи път?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: My star is Darko, so I want to know all about him.. :: Дискусии-
Идете на: