Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Без тебе ние немаме веке мир!Без тебе не сме нито живи! Без тебе немаме никой друг!Врати се ти!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Captain In
Администратор
Администратор
Captain In


Брой мнения : 21
Join date : 10.06.2009
Age : 29
Местожителство : In your dream

I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In) Empty
ПисанеЗаглавие: I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In)   I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In) EmptyСря Авг 26, 2009 5:00 pm

Как така нямам тема тук?!
Тц, тц..

Казвам се Илина.Викайте ми Ин. (: На 14 години съм, зодия рибки съм и живея в Плевен.
През свободното си време обичам да слушам музика (горките съседи), да танцувам, да рисувам, да чета, естествено, и да гледам филми! Не си падам много по излизането, предпочитам да си стоя в нас и да чета! Laughing
Падам си по приключенски книги. Естествено, обожавам Хари Потър. Други любими книги - Граф Монте Кристо, Властелинът на пръстените, Малки жени, Клетниците, На изток от рая, Брулени Хълмове.
Любими певци нямам - само групи харесвам - Aerpsmith, Guns n Roses, Nirvana, Green day, Metallica, Muse, Nickelback, Paramore,Scorpions, Bon Jovi, Radiohead
Любими актьори/актриси - Johnny Depp <3333, Jim Carrey, Bruce Wilis, Tom Cruise, Nicole Kidman, Emma Watson.. (има още, но не се сещам в момента!).
Имам много малко истински приятели, които обичам, и повече от половината са на повече от 200 км от мен.
Имам зайче - Джаспър. ((:
Дано не съм ви отекчила! Laughing
После може да едитвам..
Ако има нещо питайте! =))
Върнете се в началото Go down
http://pirates.bulgarianforum.net/forum.htm
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa


Брой мнения : 973
Join date : 09.06.2009
Age : 28
Местожителство : ...В рози от мъгла...

I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In)   I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In) EmptyСря Авг 26, 2009 5:47 pm

Сега ми падна! дявол
1. Най-милото нещо, което някой е правил за теб?
2. А най-подлото?
3. Мразиш ли някого? Кого? Защо?
4. Кое свое качество не понасяш?
5. Би ли убила човек, ако беше законно?
6. Какво ще кажеш за България?
7. Доволна ли си от живота си? Ако не, защо?
8. Какво би променил в света?
9. Любим цитат?
10. Любим исторически период? Защо?
11. Любима личност? Защо?
12. Любим сезон?
13. Любим цвят?
14. Любимо животно?
15. Любим автор?
16. Имаш ли хоби? Какво?
17. Притежаваш ли пороци? Кои?
18. Съжаляваш ли за нещо? За какво?
19. Разкайваш ли се за греховете си?
20. В какво вярваш?
21. Какво искаш?
22. Какъв е смисълът на живота за теб?
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.forummotion.com
Captain In
Администратор
Администратор
Captain In


Брой мнения : 21
Join date : 10.06.2009
Age : 29
Местожителство : In your dream

I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In)   I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In) EmptyНед Сеп 06, 2009 8:20 pm

хей Ани. ^^

1. Най-милото нещо, което някой е правил за теб? - Мм, не знам точно. За мен най-важни са дребните жестове. Да ми подарят нещо дребно, или да ми кажат, че ме обичат. Но много мило е, например, това, че посвети историята си на мен. Smile
2. А най-подлото? - Не съм злопаметна и не помня, а и нямам кой знае какви врагове.
3. Мразиш ли някого? Кого? Защо? - Нее, не мразя.
4. Кое свое качество не понасяш? - Силно се привързвам. И привържа ли се към някого - край. И накрая ужасно ме боли.
5. Би ли убила човек, ако беше законно? - Само, ако ми причини нещо непростимо.
6. Какво ще кажеш за България? - Амии.. красива е.. или по-скоро е била. Обичам я донякъде, защото ми е родна страна, но няма да остана да уча и живея тук.
7. Доволна ли си от живота си? Ако не, защо? - Доволна съм. Имам семейство, приятели - все хора, които ме обичат. Какво повече му трябва на човек? Smile
8. Какво би променил в света? - Много неща. Все такива, които ни убиват - войните, замърсяването на природата, етц.
9. Любим цитат? - Ооо, милиони. В момента ми идва - Captain Jack Sparrow: "We'll shoot him, then cut his tongue. Then shoot his tongue!!" Laughing
10. Любим исторически период? Защо? - Агрх, не обичам историята.
11. Любима личност? Защо? - оО Ъъ, не знам. Сори, мързи ме да мисля. хд
12. Любим сезон? - Пролет и зима. <33
13. Любим цвят? - Черно, зелено.
14. Любимо животно? - Делфини, птици.
15. Любим автор? - Толкин, Остин, Кинг, ти. Laughing
16. Имаш ли хоби? Какво? - Май нямам.
17. Притежаваш ли пороци? Кои? - Не мога да си ги определя. Определено имам доста.
18. Съжаляваш ли за нещо? За какво? - За абсолютно нищо.
19. Разкайваш ли се за греховете си? - Май нямам грехове. хд
20. В какво вярваш? - В любовта и приятелите ми.
21. Какво искаш? - Кариера, къща, семейство, куче. Laughing
22. Какъв е смисълът на живота за теб? - Любовта. Smile












Върнете се в началото Go down
http://pirates.bulgarianforum.net/forum.htm
Sponsored content





I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In)   I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In) Empty

Върнете се в началото Go down
 
I'm the only one, who can make a change <3 (Captain_In)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Time for fun...или иначе казано-Свободна зона.. (; :: Лични теми-
Идете на: