Дарко Илиевски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Дарко Илиевски

Без тебе ние немаме веке мир!Без тебе не сме нито живи! Без тебе немаме никой друг!Врати се ти!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Чат с Шанел Еркин ^^

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa


Брой мнения : 973
Join date : 09.06.2009
Age : 28
Местожителство : ...В рози от мъгла...

Чат с Шанел Еркин ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Чат с Шанел Еркин ^^   Чат с Шанел Еркин ^^ EmptyВто Юли 28, 2009 12:26 am

Е, тук е мястото да зададете въпросите си на Шанел. слънце
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.forummotion.com
arninkata
Любимец на публиката
Любимец на публиката
arninkata


Брой мнения : 253
Join date : 06.07.2009
Местожителство : Ст. Загора >.<

Чат с Шанел Еркин ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Шанел Еркин ^^   Чат с Шанел Еркин ^^ EmptyВто Юли 28, 2009 2:45 am

Здравей, Шани! Имаш страхотен глас и си една от най-добрите участнички за трите сезона! Моят въпрос е: Приятелка ли си на айдълите от другите сезони и поддържаш ли връзка с тях? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
corni96
Новичко
Новичко



Брой мнения : 1
Join date : 30.07.2009

Чат с Шанел Еркин ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Шанел Еркин ^^   Чат с Шанел Еркин ^^ EmptyЧет Юли 30, 2009 8:45 pm

Здрасти Шани!Имам следните въпроси към теб Smile :
1.Кое от участието ти в Music Idol те впечатли най - много?
2.Кое от момчетата във формата ти изпъкваше в очите?
3.Кой член на журито ти хареса най - много?
4.Какво беше първото нещо , което направи (след шоуто) като разбра , че напускаш Music Idol?
5.Кой беше твоя фаворит във втория и в третия сезон на шоуто?

Това беше от мен!Чао!!!
sunny
Върнете се в началото Go down
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa
{Devil in female clothes}
{Devil in female clothes}
ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa


Брой мнения : 973
Join date : 09.06.2009
Age : 28
Местожителство : ...В рози от мъгла...

Чат с Шанел Еркин ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Шанел Еркин ^^   Чат с Шанел Еркин ^^ EmptyПет Юли 31, 2009 1:07 am

Здравей и от мен, Шани! Първо, искам да ти благодаря, че се съгласи. Второ, ти ми беше любимката от вторият сезон на шоуто и исках ти да спечелиш, но съдба.
Моите въпроси са:
1. Какво мислиш да правиш в близкото бъдеще?
2. Имаш една записана песен с клип, доколкото аз знам, мислиш ли скоро да запишеш още?
3. Какво ти даде и какво ти отне участието ти в Music Idol?
4. Какви книги обичаш да четеш? Любима книга и автор?
5. Кое е любимото ти животно?
6. Има ли човек, на който се възхищаваш? Ако да, защо?
7. Какво мислиш за форума? ( изчервяване )
8. Каква мечтаеше да станеш като малка?
9. Как се реши да се явиш на кастингите?
10. От колко време се занимаваш с музика и коя беше първата ти изява на сцена?

Е, това са моите въпроси. Пожелавам ти много успехи занапред, много щастие, любов, здраве и сбъднати мечти. Надявам се скоро да чуем някой нов твой проект! (:
Върнете се в началото Go down
https://darko-ilievski.forummotion.com
banal_thing
Любимец на публиката
Любимец на публиката
banal_thing


Брой мнения : 329
Join date : 19.06.2009
Age : 27
Местожителство : от гъза на географията ^^

Чат с Шанел Еркин ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Шанел Еркин ^^   Чат с Шанел Еркин ^^ EmptyСъб Авг 01, 2009 5:11 pm

О, боже, не вярвам на очите си ! (Ани, ти си найй-найй--найййй- добратааа! cheers )
Дори ми треперят ръцете! Very Happy
1.Как реагира семейството ти като чуха, че имаш намерение да участваш в мюзик айдъл?
2.Как се преодолява вълнението на сцената?
3.Каква музика слушаш попринцип?
4.Обичаш ли да спортуваш, намираш ли време?
5.Имаш ли домашен любимец, какъв е, как се казва на колко е години и прочие ^^
6.Всички знаем, че си туркиня, (аз също съм туркиня ^^) таа как те приемаха хората около теб? (със извинение за супер неприятния въпрос.. много е тъп, но понеже аз не съм усещала нищо таова до сега исках да видя дали други са преживели подобни неща.. Neutral )
Върнете се в началото Go down
Shanel_Erkin
Новичко
Новичко
Shanel_Erkin


Брой мнения : 6
Join date : 28.07.2009

Чат с Шанел Еркин ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Шанел Еркин ^^   Чат с Шанел Еркин ^^ EmptyСъб Авг 22, 2009 12:00 am

Здравеите ! Smile Аз съм Шани и ми е изключително приятно че имаме възможността да си поприказваме Smile ще започна да отговарям под ред на въпросчетата Smile надявам се да бъда достатъчно изчерпателна и да ви дам информацията която желаете да получите Smile
Върнете се в началото Go down
Shanel_Erkin
Новичко
Новичко
Shanel_Erkin


Брой мнения : 6
Join date : 28.07.2009

Чат с Шанел Еркин ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Шанел Еркин ^^   Чат с Шанел Еркин ^^ EmptyСъб Авг 22, 2009 12:24 am

Така.... започваме с arninkata Smile Първо благодаря за комплиментите Smile и да приятели сме... познавам се с повечето от тях, но разбира се си поддържам връзка най-вече с айдълите от втория сезон и по-точно с Деничка и Ясен съм най-близка Smile От третия сезон се сближих със Симонка, с Русина съм си писала и Ели разбира се,за която вече всички разбраха че ми е много близка приятелка Smile
Върнете се в началото Go down
Shanel_Erkin
Новичко
Новичко
Shanel_Erkin


Брой мнения : 6
Join date : 28.07.2009

Чат с Шанел Еркин ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Шанел Еркин ^^   Чат с Шанел Еркин ^^ EmptyСъб Авг 22, 2009 12:35 am

corni96 Smile
1. Като цяло участието ми в Music Idol 2 беше едно незабравимо преживяване, така че не мога да определя кое ме е впечатлило най-много.
2.Ами... не мога да отговоря на този въпрос тъй като аз съм близка с повечето и си ги харесвам всеки такъв какъвто е Smile
3.Смятам че всеки един от членовете на журито си беше на точното място с точната роля... всеки от тях е доста индивидуален и си има предимствата... Люси е много готина, страшно отпусната и много позитивна. Есил и Фънки са взискателни и Вили, лека му пръст... много съжалявам,че един толкова добър човек си отиде... беше невероятен и винаги ще си остане такъв... поне за мен... в спомените ми...
4.Ами... прибрах се във Варна при близките си, а непосредствено след шоуто атмосферата беше достая тягостна.... повечето плачеха и се сбогуваха с мен.
5.Вторият - Тома и Нора. Третият - Маги и Боян Smile
Върнете се в началото Go down
Shanel_Erkin
Новичко
Новичко
Shanel_Erkin


Брой мнения : 6
Join date : 28.07.2009

Чат с Шанел Еркин ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Шанел Еркин ^^   Чат с Шанел Еркин ^^ EmptyСъб Авг 22, 2009 3:50 pm

ThE_dEvIl_WeArS_pRaDa....за мен е удоволствие Smile
1.В близкото бъдеще.... ще ходя на а училище Razz
2.В същност са две...не зная за коя от двете знаеш. Едната се казва "Само твоите очи", а другата "Стъпка по стъпка". И към двете има заснети видеа. Smile Също така септември месец ще бъде промоцията на дуетната ми песен с Дони - "Обади ми се ". Тя отдавна е записана и сме снимали клип.. в момента търпи обработка и живот и здраве на есен с нова песен Smile
3.Като всяко нещо и Music Idol си има и хубавите и лошите страни, но като цяло хубавите неща които ми даде бяха повече и като че ли лошите бледнеят и няма нужда да бъдат споменати Smile
4.За съжаление не обичам да чета... пък и нямам време Sad
5.Ооооо....много са....обожавам животни... може би кучетата са ми най-любими Smile
6.Да...Beyonce. Тя е моя идол. Възхищавам се на начина по който умело успява да използва това което и е дар божи: глас, визия и сценично присъствие. Смятам че е една на милиони.
7.Мисля че форумите са много хубаво нещо... аз също имам форум и хората в него са много готини и мисля че и тук е по същия начин Smile
8.Ами... художничка. Незнайно защо тъй като аз не мога да рисувам... просто го исках Very Happy
9.Ами.. не го реших аз...майка ми ме моли да си подам документите. Аз подходих много на шега а пък то взе че стана Smile
10.Бях на 7 когато започнах да се занимавам с музика. Не се сещам точно за първото ми участие на сцена, но си спомням че имаше едни образователни концерти в Шумен, на които цяла седмица идваха различни училища да гледат и тогава бях солистка на шуменската филхармония.
Върнете се в началото Go down
Shanel_Erkin
Новичко
Новичко
Shanel_Erkin


Брой мнения : 6
Join date : 28.07.2009

Чат с Шанел Еркин ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Шанел Еркин ^^   Чат с Шанел Еркин ^^ EmptyСъб Авг 22, 2009 3:58 pm

banal_thing Smile
1. Както винаги ме подкрепиха Smile
2.НЕ СЕ ПРЕОДОЛЯВА Smile Това и е хубавото на сцената, че винаги я има тръпката Smile С колкото известни певци и артисти да съм, всички до един са ми казвали, че дори и с годините това вълнение не изчезва Smile
3.Уважавам всички стилове музика... стига музиката да е качествена. По принцип слушам поп, рок, R'n'B от време не време... зависи в какво настроение съм Smile
4.Време рядко намирам... но човек като има желание намира начин Smile Обичам да карам колело.
5.За съжаление нямам домашен любимец...колкото и да обичам животните. Баща ми е алергичен.... Sad
6.Мисля че ме приемат най-нормално Smile В крайна сметка и ние сме хора и не виждам причина, поради която да ни възприемат по по-различен начин.
Върнете се в началото Go down
Shanel_Erkin
Новичко
Новичко
Shanel_Erkin


Брой мнения : 6
Join date : 28.07.2009

Чат с Шанел Еркин ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Шанел Еркин ^^   Чат с Шанел Еркин ^^ EmptyСъб Авг 22, 2009 3:59 pm

Ами това беше от мен Smile Надявам се да е било достатъчно Smile Беше ми много приятно. Пожелавам ви приятен ден и хиляди усмивки Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
banal_thing
Любимец на публиката
Любимец на публиката
banal_thing


Брой мнения : 329
Join date : 19.06.2009
Age : 27
Местожителство : от гъза на географията ^^

Чат с Шанел Еркин ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Шанел Еркин ^^   Чат с Шанел Еркин ^^ EmptyПон Авг 24, 2009 7:03 pm

Благодарим ти от сърце, че отговори на въпросите ни ! слънце
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат с Шанел Еркин ^^ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат с Шанел Еркин ^^   Чат с Шанел Еркин ^^ Empty

Върнете се в началото Go down
 
Чат с Шанел Еркин ^^
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Дарко Илиевски :: Гости на форума =] :: Чат с гостите =]-
Идете на: